Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc

Prodej sportovních aut

Prodej sportovních aut

Zabýváme se prodejem sportovních aut a jejich dovozem ze zahraničí. V naší nabídce najdete spoustu skvělých vozů, které máme buďto na skladě nebo jsou prověřené a čekají na svého nového majitele u prodejce. Naše služba je určena především nadšencům, kteří si chtějí koupit sportovní vůz a užívat adrenalinovou jízdu, ale nejsou mechanici a nemají zkušenosti s nákupem ojetých vozů a to především ze zahraničí. 

Nákup spolehlivého sportovního auta je časově náročný proces, který vyžaduje odborné znalosti. Samotný dovoz je sice také komplikovaný a dnes najdete řadu dovozců, kteří vám vybraný vůz naloží na vlek a přivezou. Při nákupu sportovního auta musíte být ale extrémně obezřetní během předkupní kontroly. Je třeba si uvědomit, že sportovní auta často dostávají zabrat, jelikož jsou navržena pro vysoké výkony a rychlou jízdu. To zvyšuje riziko, že bylo auto v minulosti bourané, poškozené nebo nevhodně upravované.

Sportovni auta na prodej
Dovoz a kontrola sportovnich aut

 

Sportovní vozy přitahují řidiče, kteří je chtějí využívat k maximálním výkonům, což může vést k opotřebení vozidla rychlejším tempem než u běžných osobních vozů. V důsledku toho je zásadní pečlivě zkontrolovat nejen mechanický stav auta, ale také celou jeho historii, originalitu dílů a případné nepovolené úpravy. 

Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme tyto potencionální nedostatky odhalit a předejít tak problémům. Zároveň se pokusíme při nákupu vyjednat lepší cenu, vyřídíme veškerou administrativu a bezpečně vůz přivezeme až k vám domů a to včetně STK, přihlášení a kompletní dokumentace. 

S námi získáte nejen nový vůz, ale také klid a jistotu, že vaše nové sportovní auto bude v dobrém stavu, bez skrytých vad a připravené poskytnout vám maximální zážitek z jízdy.

Nejčastěji dovážíme sportovní auta předních evropských značek, jako je Porsche, BMW a Audi. Nicméně, ať už sníte o běžném či raritním modelu, specifickém ročníku nebo máte zájem o méně známou značku, jsme připraveni dovést jakékoli vaše vysněné auto.

Americká auta jsou známá svou robustností, silnými motory a ikonickým designem, který odráží dlouhou historii americké automobilové kultury. Běžně dovážíme různé modely Fordu Mustang, Chevrolet Camaro a Dodge Challenger.

V naší nabídce dovozu se výrazně profilují i japonská sportovní auta, která jsou ceněna po celém světě pro svou spolehlivost, výkon a technologické inovace. Značky jako Nissan, Toyota a Honda představují špičku v oblasti japonského automobilového průmyslu.

Mezi nejvyhledávanější vozy v této kategorii patří Ferrari a Lamborghini. Všechny modely nabízejí nejen nezapomenutelné jízdní zážitky díky svým super výkonným motorům, ale také reprezentují status a styl svých majitelů.