Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1965

Lancia Fulvia 1200

Poptávka
40
  • 200 000 Kč
Stav tachometru: 69609 km
Registrace vozu: 1965
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 80 k
  • jedna z prvních Fulvií Coupé
  • motor V4 o objemu 1,2 litru (80 k)
  • krásný původní interiér
  • slušná karoserie vyžadující určitou péči

Klasická Lancia ze 60. let. Fulvia Berlina (sedan) byla navržena v Centro Stile a začala se vyrábět v roce 1963. O dva roky později přišlo dvoudveřové kupé (a také verze Sport). Na rozdíl od předchůdce, kterým byla Lancia Appia, spoléhalo nové menší auto od Lancie na pohon předních kol. Základní mechanika byla podobná jako u Flavie, ovšem rozdíl byl v motorech. Flavia využívala ploché čtyřválce, zatímco Fulvia používala čtyřválce Lancia V4.

Fulvii si většina zřejmě spojí s dnes velmi ceněnými sportovními verzemi (Sport), nebo rovnou závodními auty, které na konci 60. let řádily v rallye. Existovaly ovšem i civilní verze, jako nabízené auto, přivezené ze Švýcarska. Má motor o objemu 1,2 litru se slušným výkonem 80 koní, který funguje velmi hezky a má jedinečný charakter. Při hmotnosti 695 kg je dynamika více než důstojná. Interiér je hezký, s patinou, ale celkově udržovaný a bez nutnosti zásahů. Karoserie má své drobné nedostatky, zejména v oblasti zadního lemu vlevo (je patrné z fotografií). Ideální projekt ke snadnému dokončení.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference