Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1960

Chevrolet Corvette C1 283 cui (4.6 L)

Poptávka
26
  • 2 400 000 Kč
  • 94 000 $
Stav tachometru: 26061 km
Registrace vozu: 1960
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 233 k
  • verze se čtyřmi kulatými světly vpředu, ale klasickou zádí
  • stahovací střecha
  • motor V8 328 cui, karburátor Carter, třístupňový manuál
  • po skvěle provedené renovaci
  • plně funkční, krásné auto připravené na přihlášení

První Corvette se ukázala světu v roce 1953. Od té doby procházela evolucí – od auta se zakrytými světly s řadovým šestiválcem 3,9 litru a dvoustupňovým automatem přecházela ke kulatým odkrytým světlům a v roce 1958 ke čtyřokému designu. Výtvor týmu GM pod vedením Earla Harleyeho stvořil legendu s karoserií ze sklolaminátu. Do roku 1962 vzniklo 69 015 aut, z toho nejvíc v posledním roce výroby. Pod kapotou V8 4,6 litru buď se čtyřhrdlovým karburátorem, nebo vstřikováním. Verze od roku 1960 do 1962 měly přepracovanou záď (odkazující na C2 Sting Ray) se čtyřmi kulatými světlomety.

Tolik stručné zasazení do času. Nabízená C1 z roku 1960 v krásné dvoubarevné kombinaci má několik výhod: zhruba před sedmi lety prošla velmi kvalitní celkovou renovací, takže nyní vypadá jako ze škatulky. Vyniká svými tvary, i bizarnostmi doby. Navíc nemá tupý automat, ale třístupňový manuál, který celému zážitku dodává autenticitu. Motor je small-block V8 4,6 litru (328 cui) s výkonem 233 k a točivým momentem 407 Nm. Plně funkční auto s perfektním motorem a převodovkou jsme vyzkoušeli v rámci testu a rádi se podepíšeme pod fakt, že je tu k dispozici skutečně krásný exemplář první Corvette. Stačí jen přihlásit, natankovat a vyrazit za sluncem.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference