Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1991

Lancia Delta Integrale Evoluzione

Poptávka
24
  • 1 400 000 Kč
  • 55 000 $
Stav tachometru: 62356
Registrace vozu: 1991
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 166
  • velmi zachovalá Integrale Evoluzione
  • mechanicky v pořádku
  • krásná 17palcová kola
  • stačí lehká péče a může bavit

Delta Integrale je symbolem 80. let a tehdejší vášně související s rallye, které se předvádělo ve své nejdivočejší formě. Kořeny Integrale lze vysledovat v konvenčním hatchbacku Lancia Delta, představeného v roce 1979. Během postupného vývoje přišla nejdříve „úzká“ HF 4WD, potom Integrale s dvoulitrem 8V a následně 16V. Verze Integrale Evoluzione byla představena v roce 1991 ve Frankfurtu. Vyniká silnějším motorem Fiat Twin Cam 831E5.000, který nabízí 205 koní a 298 Nm točivého momentu. Zrychlení na stovku zabere pouze 5,7 s a maximální rychlost 220 km/h je ve své době nadstandardní.

Nabízená Lancia Evoluzione (poznáte například podle jedné oválné koncovky výfuku o průměru 60 mm) je víceméně v původním stavu, s hezkou karoserií a lakem. Na některých místech má drobné nedostatky dokazující stáří, a to včetně malých bublinek například kolem předního skla. Jinak vypadá velmi dobře jak zvenku, tak zevnitř. V interiéru nefungují některé ukazatele – bude vyžadovat péči. Jelikož auto dva roky stálo a nejezdilo, jistě bude potřeba nějaký větší servis, ale hlavně preventivní (auto krásně startuje a jezdí, normálně se zahřívá, turbo citelně tlačí). Vůz je vybaven většími, 17palcovými koly správného stylu. Vůz měl v ČR víc majitelů a aktuálně jsou doklady v depozitu. Přihlášení, technickou a vše další samozřejmě rádi pomůžeme vyřídit.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference