Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1959

MGA 1600 Roadster

Poptávka
21
  • 550 000 Kč
  • 21 700 $
Stav tachometru: 76535
Registrace vozu: 1959
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 80 k
  • vůz dovezený z Norska, plně funkční
  • bez koroze, celkově velmi hezký stav
  • s motorem 1,6 litru o výkonu 80 k
  • dobrá výbava, klasická kombinace barev

Esence britského sportovního roadsteru. Sázka na zájem především v USA, kde tyto zábavné hračky po II. Světové válce chtěli všichni. MGA nahradilo archaické MG TF a vypadalo skutečně moderně, přičemž svěžest oblých tvarů mu nelze upřít ani teď. Orientace na export znamenala, že většina ze 101 081 exemplářů, co vznikly v letech 1955 až 1962 šla do zahraničí. Než přišlo MGB, bylo „áčko“ s motorem 1,5 a později 1,6 litru hlavním hráčem na trhu, ale i oblíbeným nářadím pro sportovní vyžití na okruzích. A dokonce zvládlo nějaké ty rychlostní rekordy!

Až z Norska jsme pro váš přivezli krásný exemplář MGA z roku 1959. Pohání ho řadový čtyřválec se dvěma karburátory a objemem 1,6 litru, takže při hmotnosti 910 kg nabízí výkon 80 koní a 118 Nm točivého momentu.

Auto má kvalitně udělaný lak, který má místy lehké nedostatky (škrábance atd.), nemá na karoserii korozi a celkově vypadá na svůj věk opravdu dobře. Má nové pokličky kol a také velmi pěknou střechu (zánovní). Z hlediska výbavy nechybí ani boční dveře. Celkově plně funkční automobil je připraven pro nového majitele, který si chce užívat klasický styl britského roadsteru z dobrého rodu.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference