Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1981

Ferrari 308 GTSi

Poptávka
22
  • 1 000 000 Kč
  • 39 300 $
Stav tachometru: 55734
Registrace vozu: 1981
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 208
  • původní, velmi zachovalý kousek
  • motor V8 nefunkční
  • hezký základ pro nenáročný projekt
  • americká verze

Model 308 GTB (berlinetta) a GTS (targa) zastupuju menší Ferrari s motorem V8 uprostřed. Dvoumístné sportovní auto vznikalo v letech 1975 až 1985 jako nástupce šestiválcového Dina 246 GT/GTS. Pro lepší zařazení modelu se sluší doplnit, že vůz byl postupně vylepšen do typu 328 GTB/GTS, a to v polovině 80. let a že vznikla také dvoulitrová verze 208 GTB/GTS s menším motorem, později přeplňovaným.

V roce 1980 dostal třílitrový motor V8 vstřikování Bosch K-Jetronic a vzniklo Ferrari 308 GTBi a GTSi. Evropská verze si musela vystačit s 214 koňmi, americké verze pak s výkonem 208 koní. Změny vstřikovaných verzí jsou jen malé – například pneumatiky Michelin TRX, uvnitř zase nový volant se třemi perforovanými rameny a odlišné čalounění sedadel.

Nabízené auto je americkou verzí (s USA techničákem, procleno), která je ve velmi původním stavu. Tomu odpovídá i nízký nájezd 55 743 mil. Ačkoliv je tohle auto v mnoha ohledech krásné, tak bohužel dlouho stálo a není pojízdné – nebylo používané, takže z důvodu zřejmě vlhkosti došlo k zatuhnutí motoru. I proto ho prodáváme za velmi vstřícnou částku jako projekt velmi pěkného auta, vyžadující mechanickou práci na motoru/podvozku/brzdách atd.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference