Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1989

Chevrolet Corvette C4 Convertible

Poptávka
21
  • 260 000 Kč
  • 10 200 $
Stav tachometru: 87095
Registrace vozu: 1989
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 243
  • přelakovaná na žlutou barvu, krásný kabriolet
  • 17palcová kola Borbet
  • V8 5,7 litru se čtyřstupňovým automatem
  • po velkém servisu

Corvette C4 je dostupný americký sporťák, vyráběný v letech 1984 až 1996. Od „trojky“ je odlišuje nejen přelomový design od týmu kolem Dave McLellana, ale i pokročilejší technika. Je jasné, že všechny mají osmiválce 5,7 litru. A zajímavost? Je jich hodně, tak třeba příčné sklolaminátové listové pero vpředu. Představený vůz je poháněn small-blockem GM Chevrolet 350 a nabízí 243 koní při hmotnosti 1480 kg. Točivý moment činí 454 Nm při 3200 otáčkách, o jeho přesun na zadní poháněnou nápravu se stará čtyřstupňový automat GM Hydramatic THM 700 R4.

Corvett není zrovna málo, ale díky tomu jsou dostupné a přitažlivé. Pokud po nějaké koukáte, doporučujeme věnovat pozornost nabízenému kousku v provedení kabriolet. Před rokem jí současný majitel dovezl z Německa, kde dostala krásně zářivou žlutou barvu, která skvěle dokresluje její linie. Před rokem dostala velký servis – má nové tlumiče, čepy, přední horní ramena, zadní náboje kol a brzdové destičky. Nové jsou také pneumatiky na krásných 17palcových kolech Borbet. Předchozí majitel jí dal velkou péči, nyní stačí jen doladit pár detailů a Corvette může dělat to, k čemu byla stvořena – bavit svého majitele i okolí.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference