Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1987

BMW E30 325i Cabrio

Prodáno
21
Stav tachometru: 145865
Registrace vozu: 1987
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 170
  • šestiválcový kabriolet s automatem
  • velmi původní americká verze
  • na autě jsou nové díly
  • karoserie bez koroze, vše funkční

BMW E30 je už dávno vyhledávanou klasikou. Pryč jsou časy, kdy se válely po ulicích a stály pár korun. Zejména lepší verze, nebo třeba kabriolety, jsou vyhledávanou klasikou. Připomeneme, že E30 je druhá generace BMW řady 3, která v roce 1982 nahradila typ E21. Existovaly různé karosářské verze – od kabrioletu přes dvoudveřové kupé až po kombi. Pod kapotou? Benzinové čtyřválce a šestiválce a také naftový šestiválec. Nechyběl ani pohon všech kol (E30 325iX).

Nabízený kabriolet prožil většinu života ve slunné Kalifornii, takže vyniká velmi pěkným stavem karoserie bez koroze (došlo akorát k přelakování víka kufru). Krásný je také kožený interiér v hezké světlé barvě kůže. Nechybí luxusní výbava, jako například tempomat. Motor M20B25 nabízí svých 170 koní a 222 Nm, přenos na zadní kola zajišťuje pro pohodlí posádky čtyřstupňový automat. Auto váží 1378 kg. Vůz zažil poslední servis včetně náplní před dvěma lety, ale došlo i na výměnu těsnících gum kolem dveří, nová je větrná clona. Krásný kabriolet sedí na kolech BBS 5. Krásné originální auto pro letní cruising se slušným nájezdem kilometrů.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference