Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1973

Ford Mustang Mach 1

Poptávka
21
  • 930 000 Kč
  • 36 500 $
Stav tachometru: 02671
Registrace vozu: 1973
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 159

O Mustangu Mach 1 už jsme několikrát hovořili, hlavně ale o prvních verzích, před faceliftem. Teď tu pro jednou máme auto trochu novější. Od modelového roku 1971 do roku 1973 vznikal facelift oblíbeného Machu 1, trochu ořezaného proti původní verzi. Tak jako tak, zasádní detaily – třeba střecha SportsRoof, voštinová maska chladiče s mlhovkami, zlaté nebo černé nálepky Mustang – Mach 1 na bocích a vzadu…

No, ty nálepky tento vůz nemá. Je po renovaci karoserie, má nový lak a přichází v atraktivní dvoubarevné kombinaci (která není původní). Změnou prošel i motor V8, v tomto případě 351 Cleveland 2-V o objemu 5766 cm3, který v původní konfiguraci nabídl 159 koní a 353 Nm točivého momentu. Prošel celkovou rekonstrukcí a má nové hlavy Edelbrock a taktéž nový, velký karburátor, takže dnes jistě svým výkonem ani při hmotnosti 1548 kg nikoho nezahanbí. Spojen je s automatickým tříkvaltem Cruise-o-Matic, který přenáší točivý moment na zadní kola. Auto je po celkové proměně, to znamená i například fakt, že tradiční ukazatele jsou nahrazeny moderními, s digitálními ukazateli. Výrazně přepracované, upravené auto za atraktivní peníze, které může už zítra těšit nového majitele.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference