Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1977

Alfa Romeo 2000 Spider Veloce Iniezione

Prodáno
23
Stav tachometru: 53992
Registrace vozu: 1977
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 112
  • auto po kvalitní renovaci
  • včetně repase systému SPICA
  • původně stříbrná, nyní krásná červená Alfa Rosso
  • vůz na českých historických dokladech

Legendární Spider od Alfy Romeo (série 105/115), který se vyráběl v letech 1966 až 1993. Mezitím samozřejmě procházel různými proměnami, přičemž nejvíc „klasické“ jsou modely první. V roce 1970 přišla druhá série, která je rozeznatelná drobnými změnami exteriéru (malinko změněná maska chladiče, rovnější sklo, jiné kliky atd.) a interiéru (například pedály zavěšené seshora). V letech 1974 až 1976 došlo k nahrazení nerezových nárazníků za plastové kousky, které v USA splňovaly drsnější podmínky ochrany při nehodách v malých rychlostech. Přišel také nový dvoulitrový motor se vstřikováním SPICA.

Právě motorem typu 115.41 o objemu 1962 cm3 s výkonem 112 koní a 149 Nm pohání nabízený vůz z roku 1977. Jmenoval se Spider Veloce 2000 Iniezione a bylo jich celkem 22 059 kusů. Troufáme si tvrdit, že námi nabízené auto patří k těm nejlepším, jaké můžete potkat. Před cca deseti lety došlo na komplexní renovaci, ze stříbrné se Alfa nově pyšní červeným lakem, má komplet zrepasovaný podvozek i velký servis motoru (včetně vstřikování SPICA a nového vstřikovacího čerpadla). Po renovaci je i celý interiér. Za nás rozhodně jedna krásná Alfa Spider! Vůz je již na českých historických papírech, takže není problém sednout a jezdit, všechno ostatní za váš rádi vyřídíme.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference