Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1975

Mercedes-Benz 450 SL

Poptávka
21
  • 300 000 Kč
  • 11 800 $
Stav tachometru: 131599
Registrace vozu: 1975
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 180

Mercedes-Benz R107 a C107 jsou sportovní modely německé značky z let 1971 až 1989, vznikaly tedy velmi dlouho. Verze bez střechy jsou SL (R107), se střechou pak SLC (C107). Motory? Různé, většinou osmiválce, protože generace W107 byla velmi oblíbená v USA. Prodalo se tam až 40 % aut, což je i případ nabízeného SL v USA verzi, které pochází z Colorada.

Tam jezdilo od roku 1975, v roce 2014 došlo na dovoz do České republiky. Pod kapotou mu stále velmi hezky pracuje (motor chytá a reaguje skvěle), kterým je V8 M117, vybavený vstřikováním a celkovým výkonem 180 k (a 298 Nm). Ten pracuje ve spolupráci se třístupňovým automatem (taktéž funkčním). Zatímco technika je slušně funkční, stejně jako další věci typu topení atd., práce bude na karoserii a taktéž poničeném čalounění interiéru, což je patrné z fotek. Zajímavý projekt v hezké barevné kombinaci! Nabízený kousek je vybaven hardtopem v barvě karoserie

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference