Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1999

Jaguar XK8 Convertible

Prodáno
32
Registrace vozu: 1999
  • po druhém majiteli
  • americká verze
  • motor V8 4,0 litru
  • původní stav po velkém servisu

Spojovat Jaguar s názvem XK je velmi logické. Model, který nabízíme tentokrát, je značen také jako XK8 a představil se v Ženevě v roce 1996. Navazuje na model XJS, s nímž sdílel pouze podvozkovou platformu, vše ostatní bylo nové. Zajímavostí je použití motoru V8 o objemu 4,0 a 4,2 litru, všechny Jaguary předtím měly šesti- nebo dvanáctiválce. Nabízeny byly dvě karosářské verze – kupé a kabriolet. Výroba typu X100 skončila v roce 2006, kdy přišlo nové XK (X150).

Nabízená verze je kabriolet (convertible) s motorem 4,0 litru V8. Ten má elektronické vstřikování, třícestný katalyzátor a rozvody DOHC. Z objemu 3996 cm3 nabízí 294 koní a 393 Nm točivého momentu, což při hmotnosti 1789 kg stačí na zrychlení na stovku za 7,1 s a maximální rychlost 250 km/h. Přenos točivého momentu na zadní kola zajišťuje pětistupňový automat.

Tento vůz byl poprvé registrován v USA 1. 1. 1999 a většinu času strávil za oceánem, odkud ho v roce 2023 přivezl jeho současný, druhý majitel do ČR. Vůz je v původním stavu, bez chyb a koroze. Lakovaný byl akorát přední nárazník. V minulém roce dostal velký servis motoru (včetně nových vstřikovačů) a proplachu a dekarbonizace. Má nové náplně, ale pracovalo se i na podvozku – nové jsou brzdy nebo tlumiče. Testovací jízda odhalila, že všechno funguje, jak má, a to v interiéru. Stylové britské GT bez střechy s výborným původem a skvělým stavem čeká na svého třetího majitele.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference