Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1992

Mercedes-Benz 500 SL R129

Poptávka
21
  • 650 000 Kč
  • 25 500 $
Stav tachometru: 114172
Registrace vozu: 1992
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 320

Název SL neboli Sport-Leicht je s Mercedesem spojen už od roku 1954. Sportovně střižené Mercedesy byly v průběhu času nabízeny v různých generacích – od kultovního 300 SL přes W133 (Pagodu) po R107 a R129, což je auto, o kterém se tu dnes bavíme. R129 byla představena v roce 1989 jako dvoumístný kabriolet s odejímatelným hardtopem. Šlo o první Mercedes s plně automatickou, hydraulickou látkovou střechou. Nebo bylo samozřejmě k dispozici kupé. Pod kapotou nejen motory V8, ale i V12 a to se čtyřmi ventily na válec. Technických specialit bylo mnoho, ovšem podstatné bylo, že to je stále klasická „žehlička“ se svou 90tkovou atmosférou, silnými motory a komfortem, pro který jsou Mercedesy oceňovány do současnosti.

Nabízené SL z roku 1992, které stojí na českých bílých číslech, je ve velmi pěkném stavu: v klasické kombinaci stříbrného laku karoserie a černého interiéru, kde všechno funguje. Taktéže mechanicky nemá vůz s nájezdem 114 172 km žádné problémy. Krásná je i karoserie, pouze s viditelnými kosmetickými detaily, které odpovídají stáří vozidla. Stačí běžný lehký servis. Testovací jízda odhalila pohodlný podvozek a plně funkční techniku, sestávající se z benzinového motoru V8 o objemu 5,0 litru a sametového čtyřstupňového automatu.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference