Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1974

Iso Rivolta Lele Ford V8

Poptávka
23
  • 2 400 000 Kč
  • 94 100 $
Stav tachometru: 52820
Registrace vozu: 1974
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 329
  • raritní GT se skvělým rodokmenem
  • design Marcello Gandini ve studiu Bertone
  • V8 Ford a manuální převodovka
  • po starší krásné renovaci

Labutí píseň značky ISO a jednoho italského nadšence, který tvořil krásné grand tourery, ale i tří- a čtyřkolová miniauta a také rychlé a drahé motorky. Mluvíme o Isu, respektive Pierovi Rivoltovi a jeho výtvoru, zvaném Lele. Debut se odehrál v roce 1969 a Lele patřilo mezi dvoumístné Grifo a čtyřdveřový model Fidia. Ač se to nezdá, chtělo konkurovat například Espadě, ale i Maserati Mexico nebo Ferrari 365 2+2. Do roku 1972 bylo Lele poháněno motorem Chevrolet Turbofire V8 a všechna auta měla čtyřstupňový manuál GM. Poté ISO přešlo na motor Ford V8 Cleveland, montovaným až do konce výroby. Jednou volbou byl manuální pětikvalt ZF, druhou pak třístupňový automat.

Nabízené vozidlo je po starší, ale velmi pečlivé renovaci, která byla provedena v 90. letech. Vůz je v krásném, plně funkčním stavu bez nutnosti dalších investic. Zajímavostí je extrémně jedinečný interiér, ale také raritní kombinaci s pětistupňovou převodovkou ZF. Vše je plně funkční a vzhledem k počtu pouhých 317 kusů všech provedení se bavíme o investiční příležitosti a jedinečném kousku, který se neztratí ani na světové scéně. S autem se pojí zajímavá historie. Má české doklady na přepis a uhrazenou ekologickou daň. Vůz se objevil ve velkém článku v magazínu Autotip Klassik 07/2023.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference