Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1984

Porsche 944

Poptávka
23
Stav tachometru: 70005
Registrace vozu: 1984
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 145
  • americká verze Porsche s transaxle převodovkou
  • průběžný servis v posledních letech
  • celkově hezký stav, startuje hned
  • verze s výkonem 145 k a manuální skříní

Malé sportovní Porsche s motorem vpředu podélně a pohonem zadních kol s převodovkou transaxle, umístěnou vzadu. Německý výrobce ho na platformě modelu 924 produkoval v letech 1982 až 1991, a to jak ve formě kupé, tak i kabrioletu, buď s atmosférickými, nebo přeplňovanými motory.

Nabízené auto bylo v západním Německu smontováno v říjnu 1984 a pohání ho řadový čtyřválec se dvěma ventily na válec (SOHC) a vstřikováním Bosch L-Jetronic. Celkový výkon motoru 2,5 litru dosahuje 145 k a 186 Nm točivého momentu. Při hmotnosti 1260 kg to znamená schopnost pokořit stovku za 8,7 s a maximální rychlost 209 km/h.

Americká verze, kterou nabízíme, je funkční, startuje okamžitě, řadí, svítí, brzdí. Mezi známé „bolístky“ patří lehký únik oleje z motoru, nespasovaná přední kapota, místy chybky na laku, počínající rez na prazích a podbězích, ale nic dramatického, zřejmě ložisko zadního kola. Drobné nedostatky v interiéru. Servis v průběhu posledních let: 2020 rozvody, brzdy, oprava laku, olej plus filtry, nový znak a středy kol. V roce 2022 servis diferenciál, převodovka, oleje, filtry, v roce 2023 nová cívka, oprava elektroinstalace, nové sedačky, 2024 nové pneu. Aktuální majitel od roku 2016, auto garážované, aktuálně bez technické. Více detailů na doptání.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference