Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
2012

Porsche Panamera V6

Poptávka
25
  • 649 000 Kč
  • 26 200 $
Stav tachometru: 114075
Registrace vozu: 2012
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 300
  • americká Panamera z Kalifornie
  • plná servisní historie
  • motor V6 300 koní
  • bez chyb, nebouraná

Osobní vůz vyšší střední třídy od Porsche s motorem vpředu a pohonem zadních kol byl představen v březnu 2009 na autosalonu v Ženevě. Výroba na samostatně vyvinuté platformě probíhá v Lipsku. Aktuálně v druhé generaci. V té první, nabízené, bylo možné mít zpočátku motor V6 nebo V8 (plus verze Turbo s přeplňováním). Až 40 % dílů je shodných s modely Cayenne a 911, karosérie se vyrábí, kompletuje a lakuje v Hannoveru v továrně VW a finální montáž probíhá v Lipsku (motory z modelu Cayenne se přitom montují ve Stuttgartu).

Nabízené auto je americkou verzí, která byla nově prodaná v Kalifornii, odkud byla přivezena do Česka. Vůz má celkovou servisní historii s pravidelným servisem, zmínku zaslouží nová jednotka sedmistupňové převodovky PDK. Vůz je v plné výbavě včetně vzduchového podvozku a nikdy nebyl bouraný. Pod kapotou je základní, zcela fajnový motor V6 o objemu 3,6 litru, nabízející 300 koní a 400 Nm točivého momentu. Krásné a rychlé velké auto od Porsche je připraveno pro nového majitele. Vše podstatné zařídíme.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference