Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1987

BMW E30 325i Cabrio

Poptávka
23
  • 400 000 Kč
  • 16 200 $
Stav tachometru: 234973
Registrace vozu: 1987
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 171
  • nový lak v původním odstínu
  • krásný interiér včetně dobových doplňků (volant, sedačky)
  • po servisu
  • mechanicky i vizuálně zcela v pořádku

BMW E30 je už dávno vyhledávanou klasikou. Pryč jsou časy, kdy se válely po ulicích a stály pár korun. Zejména lepší verze, nebo třeba kabriolety, jsou vyhledávanou klasikou. Připomeneme, že E30 je druhá generace BMW řady 3, která v roce 1982 nahradila typ E21. Existovaly různé karosářské verze – od kabrioletu přes dvoudveřové kupé až po kombi. Pod kapotou? Benzinové čtyřválce a šestiválce a také naftový šestiválec. Nechyběl ani pohon všech kol (E30 325iX).

Nabízené BMW E30, tentokrát v provedení 325i Cabrio. Krásný lak Diamantschwarz-metallic byl nově udělán, vůz je bez koroze, celkově v krásném stavu. Interiér zdobí volant M-technik a také hezké sportovní sedačky, celkově krásná barevná kombinace a i vzhledem k nájezdu hezký stav. Celkově plně funkční, u nás proveden základní servis, jinak není nic potřeba. Žádaná verze s motorem M20B25 2494 cm3 o výkonu 171 koní při 5800 otáčkách, spojená s manuální převodovkou.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference