Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1968

Shelby GT 500

Prodáno
28
Stav tachometru: 10266
Registrace vozu: 1968
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 360
  • jeden z 82 kusů v barvě Lime Gold
  • krásné, původní auto po servisu a drobných opravách
  • dovoz na zakázku
  • plně funkční verze se sedmilitrem V8 a automatem

Shelby GT 500 je to nejlepší, co na první generaci Mustangu v 60. letech vzniklo. Nejprve existovaly verze GT 350, ale s rokem 1967 přišla i silnější GT 500. Zásadní změnou proti GT 350 (kromě řady různých úprav a vylepšení) byla instalace motoru FE Police Interceptor o objemu 428 cui, tedy plných 7 litrů. S výkonem 360 koní a točivým momentem 570 Nm se na silnici postavila pořádná bestie, která zvládla zrychlení na 60 mph za 6,5 s a čtyřmílovou dráhu zdolala za 15 s při rychlosti skoro 160 km/h. Zajímavostí je například hliníkové zvýšené sání a dva čtyřkomorové karburátory Holley 600 CFM. K dosažení hmotnosti pod 1,5 tuny pomohl i fakt, že některé části (přední čelo, kapota, panel zadních světel, zadní víko, rozšiřovací prvky a nasávače) byly vyrobeny z laminátu. Snahou alespoň trochu zvýšit bezpečnost drsného GT byla instalace ochranného rámu.

V roce 1968 vzniklo celkem 4451 automobilů Shelby, z toho 1423 kusů bylo GT 500 a z toho 1020 fastbacků. Z nich bylo 615 kusů a automatickou převodovkou a jen 82 v barvě Lime Gold, z čehož jen 26 se sedadly Saddle Decor Bucket Seats a 12 s klimatizací. Tento je jeden z nich. Auto bylo za svůj život jen opravováno a udržováno, včetně zástřiku částí karoserie. Test odhalil plně funkční techniku a celkově velmi hezký stav. Vůz už těší nového majitele – pár Shelby už jsme dovezli a klidně vám přivezeme další, neváhejte se na nás obrátit.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference