Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1968

Ford Mustang Cabrio

Poptávka
13
  • 970 000 Kč
  • 38 800 $
Stav tachometru: 41235
Registrace vozu: 1968
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 198
  • kabriolet s funkční střechou
  • V8 289 v kombinaci s třístupňovým automatem
  • renovace v USA
  • v Evropě od roku 2012

První generace Mustangu patří mezi stálice scény sběratelů klasických aut. Vznikala jako hardtop, fastback a kabriolet od roku 1964 do roku 1973. Mustang položil základy tomu, čemu dnes říkáme pony car a zároveň se stal designovým milníkem. Pro mnohé je symbolem amerického automobilu. Pod kapotou první generace pracovaly různé motory: nepříliš populární řadové šestiválce a osmiválce V8 s objemy 4,3 a 4,7 litru.

Nabízený Mustang v provedení cabrio pochází z roku 1968 a je vybaven motorem 4,7 litru (tedy 289 cui) ve spojení s automatem. Má plně funkční elektrickou střechu. Renovace konkrétního auta proběhla ještě v USA, odkud se vůz přesunul v roce 2012 do Švédska. A nyní jsme ho přivezli my do Česka, aby si našel nového majitele. Hezké auto vyniká například plně funkční elektrickou střechou.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference