Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
2006

Chevrolet SSR 6.0 V8 LS2

Poptávka
22
  • 760 000 Kč
  • 30 400 $
Stav tachometru: 69500
Registrace vozu: 2006
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 395
  • vzácné retro vyráběné jen tři roky
  • V8 LS2 s automatem
  • původní stav, originální vůz
  • nebouráno, pouze dva majitelé

Chevrolet Super Sport Rodaster je zvláštní, ale velmi přitažlivé retro auto, které by se dalo pojmenovat jako hardtop-kabriolet-pickup. Chevrolet tuto zajímavost montoval v Lansingu v Michiganu v letech 2003 až 2006 na platformě modelu TrailBlazer a dalších. Pod kapotou byl zpočátku motor V8 5,3 litru, ale později místo zaujal skvělý V8 LS2 z Corvetty C6, který nabídl celkový výkon až 395 koní (to je i případ nabízeného vozidla). Spojení buď s automatem, nebo manuální skříní.

Nabízený Chevrolet SSR pohání zmíněný motor LS2. Vůz měl celkově pouze dva majitele a má najeto pouze 69500 km (nájezd je doložitelný). Celkově krásné, plně funkční vozidlo vyniká původností – má krásný původní lak, nebylo havarováno, má hezký původní interiér (celkově velmi krásná barevná kombinace). Karoserie nevykazuje žádné stopy koroze. Je připraveno na přepis pro nového majitele, který chce něco extra a odlišit se od všeho ostatního, co se pohybuje na silnicích.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference