Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1970

Volkswagen Karmann Ghia

Poptávka
23
  • 700 000 Kč
  • 28 000 $
Stav tachometru: 99252
Registrace vozu: 1970
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 51
  • po celkové renovaci
  • US verze z roku 1970
  • motor boxer 1,6 litru po repasi
  • plně funkční, krásné auto (stav 2)

Jedna z nejhezčích kreací na podlaze VW Brouku: krásný Karmann Ghia, poprvé představený jako stylingový koncept v Paříži roku 1953. Od srpna 1955 byl v německém Osnabrucku montován Type 14 a jen za první rok jich vzniklo přes 10 000 kusů! Kupé 2+2 vznikalo v letech 1955 až 1975, kabriolet se stejným vnitřním uspořádáním pak v letech 1957 až 1975. To už se souběžně vyráběl Type 34 a později brazilský Type 145 TC. Stručně: kombinace italského designu, odolné německé techniky z VW Brouka a německé ruční výroby z karosárny Karmann. Vůz se dostal i na americký trh, kde měl docela úspěch.

Právě americkou verzí je i nabízený automobil po kompletní renovaci. Modely pro USA z roku 1970/1971 poznáte právě podle malých hranatých světel pod hlavními zadními světlomety. Nabízený automobil prošel kompletní renovací cca 10 let zpět, kterou hodnotíme jako povedenou. Lak má několik drobných nedostatků, škrábanců, ale jinak je barva sytá a hezká. Motor 1,6 litru s výkonem 51 koní stačí při hmotnosti kolem 800 kg ke slušné dynamice (maximální rychlost 133 km/h). Motor má po repasi najeto pouze pár tisíc kilometrů a funguje krásně, stejně jako převodovka. Vůz má také novou, pevně padnoucí plátěnou střechu. Celkově hezké auto je aktuálně na českých veteránských značkách a je k němu k dispozici extensivní dokumentace včetně holandského ocenění na stav 2.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference