Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1987

Chevrolet Corvette C4 T-Top

Poptávka
16
  • 360 000 Kč
  • 14 400 $
Stav tachometru: 148536
Registrace vozu: 1987
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 243
  • hezká Corvette C4 v elegantní kombinaci
  • dovoz z Kanady
  • motor V8 a manuální převodovka
  • pěkný stav, trochu opotřebovaný interiér

Čtvrtá Corvette vznikala v Kentucky od ledna 1983 do června 1996. Na rozdíl od předchozí C3 se bavíme o zcela novém designu šasi a mnohem ladnější, nízké siluetě karoserie v moderním stylu. Změnou bylo i použití plastových nárazníků. Střešní díl z čirého akrylátového skla je odnímatelný (samozřejmě neplatí pro kabriolet). Pod kapotou celá paleta motorů V8 pohánějící samozřejmě zadní kola.

Nabízený kousek pochází z roku 1987 a jedná se o targu s motorem V8 5,7 litru, spojeným s manuální převodovkou. Vůz byl dovezen z Kanady v roce 2021 a je celkově v hezkém, funkčním stavu. Karoserie i lak jsou slušné, interiér nese určité známky opotřebování (zejména čalounění sedadel). Hezké auto za slušné peníze. Motor GM Chevrolet V8 350 cui (5,7 litru) se vstřikováním Tuned-Port Fuel Injection nabízí celkový výkon 243 koní a 468 Nm točivého momentu.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference