Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1977

Cadillac Seville

Poptávka
14
  • 340 000 Kč
  • 13 600 $
Stav tachometru: 73080
Registrace vozu: 1977
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 182
  • původní auto
  • krásný luxusní interiér
  • plně funkční technika po běžném servisu
  • české veteránské papíry, testace na pět let

První generace luxusního Seville se vyráběla od dubna 1975 do roku 1979 jako čtyřdveřový sedan stojící na platformě K-body. Bylo odpovědí na větší zájem zákazníků o luxusní evropské sedany. Za designem, který je z určité části inspirován například luxusními Rolls-Roycemi své doby, stál Bill Mitchell. Cadillac se vyráběl v Detroitu v Michiganu. Pod kapotou pracoval jeden motor – GM Oldsmobile Rocket V8 o objemu 5,7 litru s nepřímým vstřikováním paliva a celkovým výkonem 182 k při 4400 otáčkách a 373 Nm točivého momentu. Síla byla na zadní kola předávána pomocí třístupňového automatu.

Nabízené auto je téměř celé v originálním stavu (zejména hezký interiér plný luxusních prvků je kompletně původní). Mechanicky je plně funkční, dostalo kompletní servis, nové obutí a další věci. Má veteránskou testaci na dalších pět let. Vše výše zmíněné naznačuje skutečnost – velmi krásný Cadillac, který zvládne i denní ježdění. Hezké auto bez nutnosti dalších investic. Navíc možnost pořídit bez DPH!

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference