Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1976

Mercedes-Benz W116 280 SE

Poptávka
32
  • 250 000 Kč
  • 10 000 $
Stav tachometru: 124039
Registrace vozu: 1976
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 177
  • původně auto z Itálie
  • hezká W116 s motorem M110 a automatem
  • krásná karoserie, interiér
  • motor zhasíná, bude vyžadovat péči

Jak definovat luxusní svezení v podání západního Německa v 70. letech? Jedním z nositelů technologií je určitě třída S – vrcholné sedany ze Sindelfingenu. Řada W116 přišla v roce 1972 a vyráběla se do roku 1980. Evropské auto roku 1974 využívalo k pohonu řadu motorů – od šestiválce přes osmiválce a vznětový pětiválec.

Nabízený model pochází z roku 1976 a dle označení je jasné, že se jedná o verzi s řadovým šestiválcem M110 s rozvody DOHC a vstřikováním Bosch K-Jetronic. Z objemu 2746 cm3 nabízí celkový výkon 177 koní při 6000 otáčkách a 233 Nm při 4500 otáčkách. Přenos točivého momentu zajišťuje čtyřstupňový automat. Nabízený vůz má původ ve Švýcarsku a jedná se o „severskou“ verzi. Aktuálně na českých veteránských dokladech. Motor se točil naposledy před dvěma lety, kdy bylo zaznamenáno rosení vstřiku. Do té doby fungoval v pořádku. Nyní bude potřebovat péči – ohřeje se a postupně zhasne. Více informací u nás.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference