Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
2003

Mitsubishi Lancer Evolution VIII MR FQ 320

Poptávka
27
  • 900 000 Kč
  • 36 000 $
Stav tachometru: 151092
Registrace vozu: 2003
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 365
  • krásný Lancer s čistou karoserií bez rzi
  • motor naladěný na 365 koní
  • rozsáhlá servisní historie
  • plně funkční

Ostrý sedan od Mitsubishi začal svou cestu už v roce 1992, kdy přišla první generace. Od té doby byl neustále vylepšován a zároveň si budoval svou image v závodech rallye, kde se proslavil. Silniční verze mají taktéž svůj specifický projev, ostrý turbomotor a pohon všech kol. Osmá evoluce se vyráběla od ledna 2003 do března 2005. Jeho obliba vyústila v představení různých verzí. Například nabízené MR používá lepší tlumiče Bilstein pro zlepšení jízdních vlastností. Zajímavostí je například hliníková střecha, která snižuje těžiště a další vychytávky. Základ zůstává stejný: turbomotor s objemem 2,0 litru, vlastní elektronický pohon všech kol, speciální systém kontroly trakce ACD 5 + Super AYC 6 a sportovní ABS.

Nabízená verze je označována jako FQ 320, což znamená, že nabízí 325 koní. Přenos točivého momentu probíhá pomocí šestistupňové převodovky. Krásné, čisté auto bez koroze současný majitel pravidelně servisoval: z dlouhého výpisu zmíníme, že v posledním roce bylo do auta investováno cca 250 000 Kč a došlo na většinu částí techniky, ale i karoserie (například rozleštění laku plus ochrana kvalitní keramikou). Co se týče podstatnějších věcí, tak rozvody byly dělány při nájezdu 122 000 km (dnes má vůz 151 092 km), má nové tlumiče včetně uložení, destičky a kotouče, spojku, oleje (včetně převodovky a zadního diferenciálu), ramena vpředu i vzadu, silentbloky, tyčky řízení, čepy atd. Nechybí ani nová palivová pumpa, filtry atd. Řídicí jednotka je aktuálně naladěná na velmi příjemných 365 koní.

Více detailnějších informací včetně soupisu všech servisovaných částí rádi poskytneme v případě zájmu. Zkrátka tu stojí Lancer Evolution VIII, na kterém se nešetřilo a může rozdávat radost dalšímu majiteli.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference