Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1988

Porsche 944

Poptávka
28
  • 320 000 Kč
Registrace vozu: 1988
Převodovka: Manuální
Palivo: Benzín
  • průběžný servis v posledních letech
  • sportovní vzhled, nový interiér v kůži
  • verze s výkonem 121 kW a manuální převodovkou
  • registrováno v ČR na bílých značkách

Malé sportovní Porsche s motorem vpředu podélně a pohonem zadních kol s převodovkou transaxle, umístěnou vzadu. Německý výrobce ho na platformě modelu 924 produkoval v letech 1982 až 1991, a to jak ve formě kupé, tak i kabrioletu, buď s atmosférickými, nebo přeplňovanými motory.

Nabízené auto bylo vyrobeno v roce 1988 a pohání ho řadový čtyřválec o objemu 2649 cm3. Celkový výkon motoru dosahuje 121 kW, díky němuž dokáže vůz vyvinout maximální rychlost 220 km/h. Sportovní vzhled podtrhuje oranžová pruh s nápisem "Gulf", který vede středem auta. Byl udělán nový interiér se sedačkami v tmavomodrém provedení, na kterých bylo gravírováno logo Porsche.

Vůz je zcela funkční. Startuje okamžitě, řadí, svítí, brzdí. Má drobné kosmetické nedostatky, jako poškození vrchní vrstvy laku na pravém boku (viz foto) . Byly nainstalovány nové kotoučové brzdy a vyměněny náplně motoru a filtry.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference