Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1991

Volkswagen Golf GTI MkII

Poptávka
25
  • 360 000 Kč
Registrace vozu: 1991
Převodovka: Manuál
Palivo: Benzín
  • motor: 1781 cm³, 82 kW (111 koní)
  • vůz má zcela původní lak
  • nový podvozek, tlumiče, táhla převodovky
  • nové brzdy, pneumatiky, volant, sání

Volkswagen Golf GTI se stal legendou mezi kompaktními sportovními vozy od svého prvního modelu v roce 1976. Od té doby ztělesňuje spojení špičkového německého inženýrství s radostí z dynamické jízdy. V roce 1990 byl Golf GTI, podobně jako Golf, modernizován a "Velký nárazník" se stal standardem u všech verzí GTI. Tento design byl udržován po zbytek éry modelu Mk2.

Nabízená Mk2 verze z roku 1991 přináší čtyřválcový motor o objemu 1781 cm³ a výkonu 82 kW (111 koní), což zajišťuje vynikající dynamiku a reakce při každém stisku pedálu plynu. Nedávno prošel důkladnou renovací podvozku včetně nových tlumičů, táhel převodovky a nových brzd. Pneumatiky poskytují vynikající přilnavost, zatímco interiér je osvěžen novým volantem. Bylo taktéž pořízeno nové sání, které zajišťuje lepší výkon motoru. Nutno zmínit, že na voze je původní originální lak, který je ve velmi dobrém stavu. V podobném stavu je i karoserie, která je bez koroze.

Volkswagen Golf Mk2 GTI je v dobrém technickém stavu a připraven k okamžité jízdě. Originální díly je možné k vozu dodat.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference