Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1958

Triumph TR3A 2000

Poptávka
27
  • 940 000 Kč
  • 37 600 $
Stav tachometru: 00002
Registrace vozu: 1958
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 96
  • po kompletní renovaci
  • verze s karburátory SU H6
  • plně funkční
  • krásná barevná kombinace britského roadsteru

Britské roadstery v podobě řady TR od Triumphu se těší dlouhodobě velké oblibě sběratelů. Připomeneme, že verze TR3 byla vyráběna v letech 1955 až 1962 v Coventry (Standard Motor Company) ve Velké Británii. Otevřený vůz má proti předchůdci (TR2) lepší brzdy a vyšší výkon motoru. Ten má objem 1991 cm3 a nabízí celkem 96 koní, tedy o pět více, než v případě staršího modelu. K tomu pomohly větší karburátory SU H6. Celkem vzniklo zhruba 74 800 kusů nejrůznějších variant.

Nabízený automobil značený jako TR3A pochází z roku 1958. Jak je patrné z fotografií, jedná se o krásné vozidlo, které prošlo velmi důkladnou renovací. Ta je kompletně zdokumentovaná. Vše je v super stavu, plně funkční, prakticky lepší než u nového automobilu. Samozřejmostí je perfektní projev motoru s hrdelním zvukem karburátorů a taktéž řazení čtyřstupňové manuální převodovky.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference