Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1965

Triumph TR4A

Poptávka
26
  • 820 000 Kč
  • 32 800 $
Stav tachometru: 00007
Registrace vozu: 1965
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 100
  • po kompletní renovaci
  • verze TR4 s motorem 2,2 litru
  • plně funkční
  • krásná barevná kombinace britského roadsteru

Další z řady britských roadsterů, tentokrát symbolizující 60. léta. Sportovní model vyráběný společností Triumph Motor Company v letech 1961 až 1965. Nástupce modelu TR3A je svému předchůdci mechanicky velmi podobný, až na to, že má jinou karoserii, za kterou stojí Michelotti. Během pěti let vzniklo celkem 40 253 kusů modelu TR4, z čehož šla drtivá většina na export (37 661 kusů), a to primárně do USA. Doma se prodal jen zlomek. I proto je většina automobilů nabízená v evropském uspořádání, tedy s volantem vlevo.

To je případ i nabízeného automobilu, který vyniká nejen báječnou barevnou kombinací, ale také faktem, že prošel důkladnou, velmi dobře zdokumentovanou renovací. Ta se dotkla veškerých součástí, takže prakticky nabízíme kousek ve stavu nového automobilu. Báječně funguje čtyřválec 2,2 litru s výkonem 100 koní, ale také čtyřstupňová automatická převodovka. Doklady jsou připravené na přihlášení, klasický britský roadster je připraven bavit své okolí. Přijeďte k nám a vyzkoušejte.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference