Sportovní vozy na Truc Veteráni na truc
1981

Nissan 280 ZX Turbo

Poptávka
23
  • 520 000 Kč
  • 20 800 $
Stav tachometru: 190250
Registrace vozu: 1981
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 180
  • raritní evropská verze
  • pouze dva majitelé
  • po renovaci
  • plně funkční auto

Datsun 280ZX neboli Nissan S130 představuje sportovní kupé, které japonský Nissan vyráběl v letech 1978 až 1983. Názvů bylo víc, a to podle trhů, ale to podstatné zůstává – elegantní kupé s dlouhou kapotou, pod kterou se skrývá řadový šestiválec. V případě modelu Turbo o objemu 2,8 litru a s výkonem 180 koní. Pohodlné, jízdně velmi schopné kupé neokoukané JDM scény, které se rozhodně nikde neztratí.

Nabízený vůz z roku 1981 je po renovaci a jedná se o velmi raritní evropskou verzi. Vůz je nyní plně funkční, takže není problém sednout a jet. Samozřejmostí je velmi dobrý stav motoru a převodovky. Zajímavou barvu karoserie doplňuje zachovalý interiér. Evropské doklady jsou připraveny na přepis. Více informací vám rádi poskytneme u nás.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference